персональні тренування

down

Персональні тренування


Тренер буде з тобою поруч навіть в найпохмуріші дні, складе персональну програму, навчить відчувати тіло і проконтролює кожен твій погляд на холодильник. Обирай кращих спортивних наставників, і результат не змусить себе чекати!


Перша причина – особистий підхід.

Адже тренування максимально ефективні, коли їх програма розроблена з урахуванням саме вашої індивідуальності. Тобто складена не тільки виходячи з вашої фізичної форми, а й враховує ваш розпорядок дня. Тренер допоможе вам правильно розподілити навантаження, щоб відхилення від програми не позначилися на кінцевому результаті.


Причина друга — результативність.

Тренер стежитиме за вашим прогресом, щоб ви не зупинялися на раніше досягнутому. Він вчасно зменшить або збільшить навантаження, внесе необхідні зміни в тренувальний процес. Займаючись за програмою, розробленою і призначеною спеціально для вас, ви досягнете результату набагато швидше.


Причина третя — контроль харчування.

Збалансоване і правильне харчування – це 70% вашого успіху на шляху до здоров’я і красу. Персональний тренер складе і буде коригувати ваше харчування в залежності від цілей і потреб організму.

Без виснажливих дієт, голодувань і обмежень!


Причина четверта — безпека.

Персональні тренування комфортні і безпечні, так як дозволяють звести до мінімуму ризик отримання травм. Тренер надійно страхує вас і допомагає під час виконання вправ.


Причина п’ята — найважливіша 🙂

Персональний тренер завжди зробить найкраще фото і відео для вашого інстаграма і Фейсбук. Це найкращий помічник по створенню якісного контенту.